top of page

VİCE TİCARET POLİTİKALARI

Olması Gereken Hizmet

Günümüzün online alışveriş pazarında dürüstlüğün en iyi politika olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, müşterilerimiz için en kapsamlı, adil ve şeffaf mağaza politikasını hazırladık. Ürün değişimi politikamıza, gönderim hizmetlerimize veya kişisel verilerin korunmasına ilişkin daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bölümlere göz atın. Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

GÖNDERİM POLİTİKASI

Bilmeniz Gerekenler

Gönderim & Teslimat Koşulları

Değerli müşterilerimiz,

• Öncelikle markamıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

• Tüm alışverişlerinizde kargo ücreti dahildir.

Teslimat Koşullarımız

• Değerli müşterilerimiz; İş günlerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz 1 gün sonra hazırlanarak işleme alınıp çıkışı sağlanır. Örneğin; Salı günü vermiş olduğunuz siparişinizin çarşamba günü depomuzdan çıkışı sağlanır.

• Özel kampanya dönemlerinde 1-3 gün arası ilave gün gözlenebilir. ( Anlayışınız & Kampanyalarımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı Çok Teşekkür Ederiz )

• Siparişinizi vermiş olduğunuz günden sonra ki 1. gün hafta sonuna denk geliyor ise siparişiniz pazartesi kargoya teslim edilir. Örneğin; Cuma günü sipariş verdiyseniz 24 saat sonraki gün olan cumartesi hafta sonu olduğu için siparişiniz pazartesi kargoya teslim edilir.

• Siparişleriniz kargoya teslim edildiğinde sizlere sms ve email yolu ile bilgilendirme mesajlarımız ulaşır.

• Siparişlerinizin kargoya teslimi sonrası adresinize ulaşma süresi bizler ile paylaşmış olduğunuz adresin bulunduğu bölgeye göre 1-3 iş günü arasında değişmektedir.
Sipariş ettiğiniz ürünün, kargo bilgileri hakkında detayları öğrenmek için web sitemizden “Siparişlerim” bölümünden ulaşabilir veya satis@viceticaret.com E-posta adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Saygılarımızla..

İade & Değişim Politikası

Önemli Noktalar

• İade süresi elinize ulaştığından itibaren 14 gündür.​

• Ürün iadesi için ürünlerin kullanılmamış ve herhangi bir hasar görmemiş olması gerekmektedir aksi takdirde kullanılmış ya da zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

• Kargodan hasarlı ürün geldiğinde tutanak ile ürünü iade ya da değişim talep edebilirsiniz

•Montaj gereken ürünlerde iade için montaj yapılmamış olması gerekmektedir, aksi takdirde montajı yapılıp tekrar sökülen ürün iade alınmaz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

 

•Firmamıza ulaşan iade ya da değişim ürün kontrolleri teslim tarihinden itibaren 21 Gün içerisinde yapılır ve ertesi gün hesabınıza ücret iadesi ya da değişimi yapılır . 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Verileriniz Güvende

Viceticaret.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyisim, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Viceticaret.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Viceticaret.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Viceticaret.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Viceticaret.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Viceticaret.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Viceticaret.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.

Ayrıca Viceticaret.com’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

bottom of page